O FIRMIE

 

Jaki masz cel? Nie wiem, mam dużo celów, jeden na każdy dzień roku, odparłem.
I jeszcze jeden na każdy rok, a także jeden na każdy poranek i wieczór. To dużo, powiedziała sama do siebie. Czy możesz podać ten jeden najważniejszy cel, który cię uszczęśliwi? Tak, odparłem po chwili zastanowienia. Tym celem jest wiedza o wszystkich moich celach, o tym czy i jak je realizuję, czy i który z wdrożonych celów miał sens i czy to co zrobiłem trwa nadal, i czy wszystkie do czegoś są potrzebne. Tak, chciałbym to wiedzieć. Byłbym wtedy naprawdę zadowolony, to byłaby wartość dodana w moim życiu.

Witaj, jestem KANRI.........

.... i chcę być wartością dodaną Twojego biznesu. Pokażę Ci wszystkie Twoje cele, a działania uzupełnię o wiedzę: jak jeszcze lepiej planować, organizować i strategicznie zarządzać sobą, działem czy firmą. Wspólnie kompleksowo wzmocnimy zdolności i wydajność zespołów, zaangażujemy je na każdym poziomie, by sukces pojawił się dokładnie wtedy, gdy tego chcesz.

Tak właśnie działa KANRI.

KANRI Doradztwo biznesowe to 20 lat doświadczenia menadżerskiego w firmach produkcyjnych, usługowych oraz handlowych. Każde z tych doświadczeń wykorzystam by zbudować dla Ciebie właściwą strategię działania. Każdy krok zaplanujemy razem, budując, wzmacniając i rozwijając znajdujący się w Twoim zasięgu potencjał. Będąc częścią zespołu lub Twoim osobistym doradcą, pracując zdalnie lub u Twego boku, wesprę i pomogę podjąć decyzję. Każdą, od której może zależeć sukces. Bo tak wygląda to z KANRI.

 

KANRI to JAKOŚĆ

potwierdzona certyfikatami i dyplomami, a także:


 

... i przede wszystkim FAIR-PLAY!

 

KANRI to JAKOŚĆ

potwierdzona certyfikatami i dyplomami, a także:


 

... i przede wszystkim FAIR-PLAY!


 

Menadżer, ekonomista i psycholog, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Uniwersytetu SWPS w Katowicach, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu finansów i ekonomii oraz warsztatów rozwijających kompetencje menadżerskie.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY