O FIRMIE

 

Jaki masz cel? Nie wiem, mam dużo celów, jeden na każdy dzień roku, odparłem.
I jeszcze jeden na każdy rok, a także jeden na każdy poranek i wieczór. To dużo, powiedziała sama do siebie. Czy możesz podać ten jeden najważniejszy cel, który cię uszczęśliwi? Tak, odparłem po chwili zastanowienia. Tym celem jest wiedza o wszystkich moich celach, o tym czy i jak je realizuję, czy i który z wdrożonych celów miał sens i czy to co zrobiłem trwa nadal, i czy wszystkie do czegoś są potrzebne. Tak, chciałbym to wiedzieć. Byłbym wtedy naprawdę zadowolony, to byłaby wartość dodana w moim życiu.

Witaj, jestem KANRI.........

.... i chcę być wartością dodaną Twojego biznesu. Pokażę Ci wszystkie Twoje cele, a działania uzupełnię o wiedzę: jak jeszcze lepiej planować, organizować i strategicznie zarządzać sobą, działem czy firmą. Wspólnie kompleksowo wzmocnimy zdolności i wydajność zespołów, zaangażujemy je na każdym poziomie, by sukces pojawił się dokładnie wtedy, gdy tego chcesz.

Tak właśnie działa KANRI.

KANRI Doradztwo biznesowe to 20 lat doświadczenia menadżerskiego w firmach produkcyjnych, usługowych oraz handlowych. Każde z tych doświadczeń wykorzystam by zbudować dla Ciebie właściwą strategię działania. Każdy krok zaplanujemy razem, budując, wzmacniając i rozwijając znajdujący się w Twoim zasięgu potencjał. Będąc częścią zespołu lub Twoim osobistym doradcą, pracując zdalnie lub u Twego boku, wesprę i pomogę podjąć decyzję. Każdą, od której może zależeć sukces. Bo tak wygląda to z KANRI.

 

KANRI to JAKOŚĆ

potwierdzona certyfikatami i dyplomami, a także:


 

... i przede wszystkim FAIR-PLAY!

 

KANRI to JAKOŚĆ

potwierdzona certyfikatami i dyplomami, a także:


 

... i przede wszystkim FAIR-PLAY!


 

Menadżer, ekonomista i psycholog, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Uniwersytetu SWPS w Katowicach, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu finansów i ekonomii oraz warsztatów rozwijających kompetencje menadżerskie.

 
Image is not available

She has got a strong financial and project management background. She is very experienced, creative and target oriented person, with very good communication and high level of flexibility.

Przemysław Zwoliński
Prezes Zarządu, Aperam PL
Image is not available

Cechuje ją duża intuicja, umiejętność widzenia wielu zależności i wyciągania wniosków.

Małgorzata Werner
Trener biznesu, Coach
Image is not available

Precise, warm, resilient and hard working with a great sense of humor, her personality brought a zest of kindness within the management team. (…) A great human and professional asset in a team.

Gregory Homareau,
Supply Chain, Aperam
Image is not available

Ogromnymi atutami Gosi są umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dobra organizacja pracy. Przygotowywane i prowadzone przez nią szkolenia charakteryzowały się profesjonalizmem i dbałością o najmniejszy detal. Dba o dobre samopoczucie uczestników szkolenia.

Joanna Stando-Leśnik
Prezes Zarządu, Drive & Dance)
Image is not available

Management, negotiation, communication and analytical skills are very strong points of her personality.

Przemysław Zwoliński
Prezes Zarządu, Aperam PL
Image is not available

Imponuje jej umiejętność budowania bardzo wyjątkowej relacji z klientem, opartej na pełnym zaangażowaniu, koncentracji na problemach osoby coachowanej oraz tworzeniu wyjątkowej atmosfery zaufania i współdziałania.

Marcin
Project Manager
previous arrow
next arrow
Slider

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY